Muslihittin Mah. Çiğdem Sok. No:6 MUĞLA
0 252 212 62 66
muglaaskf@gmail.com
ANA SAYFA
KURULLAR
YÖNETİM KURULU
DENETİM KURULU
ASKF DİSİPLİN KURULU
ONUR KURULU
ÜST KURUL DELEGELER
İLÇE TEMSİLCİLERİMİZ
FUTBOL İL DİSİPLİN KURULU
İL HAKEM KURULU
TERTİP KURULU
TÜZÜK
LİG STATÜLERİ
FİKSTÜR
LİGLER
BİLGİ BANKASI
KULÜPLER
TEKNİK ADAMLAR
OYUNCULAR
STADLAR
FORMLAR VE EKLER
CEZA LİSTESİ
FİDK KARARLARI
GOL KRALLIĞI
İLETİŞİM
Menü
ANA SAYFA
KURULLAR
YÖNETİM KURULU
DENETİM KURULU
ASKF DİSİPLİN KURULU
ONUR KURULU
ÜST KURUL DELEGELER
İLÇE TEMSİLCİLERİMİZ
FUTBOL İL DİSİPLİN KURULU
İL HAKEM KURULU
TERTİP KURULU
TÜZÜK
LİG STATÜLERİ
FİKSTÜR
LİGLER
BİLGİ BANKASI
KULÜPLER
TEKNİK ADAMLAR
OYUNCULAR
STADLAR
FORMLAR VE EKLER
CEZA LİSTESİ
FİDK KARARLARI
GOL KRALLIĞI
İLETİŞİM
Ana Sayfa
Stadlar
DÜĞEREK
DÜĞEREK STADI
STAD :
DÜĞEREK
İLÇE :
MENTEŞE
Semt :
MENTEŞE
KONUM :
Fikstür
STADIN BU SEZON EV SAHİPLİĞİ YAPTIĞI MÜSABAKALAR
SÜPER AMATÖR
1.AMATÖR
U16
U17
U15
U14
U13
U11
U18
VALİLİK KUPASI FUT TURN. A KATEGORİSİ
U18 PLAY-OFF
U16 PLAY-OFF
U12 ÇEYREK FİNAL
U12 LİGİ 3.LÜK MAÇI
U14 ÇEYREK FİNAL
U12 YARI FİNAL
U14 3. LÜK MAÇI
U12 FİNAL
U14 FİNAL
VALİLİK KUPASI FUT TURN.B KATEGORİSİ
SÜPER AMATÖR LİGİ
1.Hafta
22.10.2023
Pazar
15:00
DÜĞEREK GÜNEŞSPOR
Ligden Çekildi
0-3
MİLAS BLD.MİLAS SPOR
Hükmen
DÜĞEREK
3.Hafta
04.11.2023
Cumartesi
14:00
DÜĞEREK GÜNEŞSPOR
Ligden Çekildi
0-3
ORTAKÖYSPOR
Hükmen
DÜĞEREK
5.Hafta
19.11.2023
Pazar
15:00
DÜĞEREK GÜNEŞSPOR
Ligden Çekildi
0-3
PEDASA FUTBOL SPOR
Hükmen
DÜĞEREK
9.Hafta
20.12.2023
Çarşamba
12:00
DÜĞEREK GÜNEŞSPOR
Ligden Çekildi
0-3
GÜNDOĞANSPOR
Hükmen
DÜĞEREK
11.Hafta
05.01.2024
Cuma
14:00
DÜĞEREK GÜNEŞSPOR
Ligden Çekildi
0-3
DR.ALP MİLASSPOR
Hükmen
DÜĞEREK
13.Hafta
21.01.2024
Pazar
12:00
DÜĞEREK GÜNEŞSPOR
Ligden Çekildi
0-3
ULA BLD.SPOR
Hükmen
DÜĞEREK
1.AMATÖR LİGİ
4.Hafta
19.11.2023
Pazar
15:00
MUĞLA İDMAN YURDUSPOR
2-2
DATÇA BLD.SPOR
DÜĞEREK
8.Hafta
23.12.2023
Cumartesi
13:00
MUĞLA İDMAN YURDUSPOR
1-5
YERKESİKSPOR
DÜĞEREK
10.Hafta
14.01.2024
Pazar
13:00
MUĞLA İDMAN YURDUSPOR
Bu Maça Çıkmayacak
0-3
KIYIKIŞLACIKSPOR
Hükmen
DÜĞEREK
U16 LİGİ
5.Hafta
18.11.2023
Cumartesi
12:00
SABURHANE GENÇLİKSPOR
8-0
YERKESİKSPOR
DÜĞEREK
6.Hafta
26.11.2023
Pazar
12:00
SABURHANE GENÇLİKSPOR
5-0
MARMARİSSPOR
DÜĞEREK
7.Hafta
03.12.2023
Pazar
14:00
MUĞLASPOR
4-1
48 ÇAĞDAŞ SPOR
DÜĞEREK
9.Hafta
31.12.2023
Pazar
14:00
SABURHANE GENÇLİKSPOR
2-1
MUĞLASPOR
DÜĞEREK
10.Hafta
24.12.2023
Pazar
12:00
MUĞLASPOR
3-1
MARMARİS BLD.SPOR
DÜĞEREK
11.Hafta
06.01.2024
Cumartesi
14:00
SABURHANE GENÇLİKSPOR
4-2
48 ÇAĞDAŞ SPOR
DÜĞEREK
12.Hafta
13.01.2024
Cumartesi
14:00
MUĞLASPOR
3-2
MARMARİSSPOR
DÜĞEREK
13.Hafta
21.01.2024
Pazar
14:00
MUĞLASPOR
Hükmen
3-0
MARMARİS 1923 SPOR
Bu Maça Gitmeyecek
DÜĞEREK
14.Hafta
28.01.2024
Pazar
12:00
SABURHANE GENÇLİKSPOR
0-4
MARMARİS BLD.SPOR
DÜĞEREK
U17 LİGİ
2.Hafta
17.02.2024
Cumartesi
14:00
MUĞLASPOR
2-0
BODRUM BİRLİKSPOR
DÜĞEREK
4.Hafta
02.03.2024
Cumartesi
15:00
MUĞLASPOR
0-1
DR.ALP MİLASSPOR
DÜĞEREK
5.Hafta
09.03.2024
Cumartesi
15:00
MUĞLA İDMAN YURDUSPOR
0-5
BODRUM BİRLİKSPOR
DÜĞEREK
6.Hafta
16.03.2024
Cumartesi
00:00
MUĞLASPOR
Hükmen
3-0
YATAĞANSPOR
Ligden Çekildi
DÜĞEREK
8.Hafta
06.04.2024
Cumartesi
15:00
MUĞLASPOR
-
MUĞLA İDMAN YURDUSPOR
DÜĞEREK
10.Hafta
27.04.2024
Cumartesi
15:00
MUĞLASPOR
-
PEDASA FUTBOL SPOR
DÜĞEREK
U15 LİGİ
1.Hafta
27.01.2024
Cumartesi
12:00
SABURHANE GENÇLİKSPOR
Hükmen
3-0
DÜĞEREK GÜNEŞSPOR
Bu Maça Gitmeyecek
DÜĞEREK
1.Hafta
27.01.2024
Cumartesi
14:00
MUĞLASPOR
2-3
MARMARİSSPOR
DÜĞEREK
2.Hafta
04.02.2024
Pazar
14:00
DÜĞEREK GÜNEŞSPOR
3-2
MARMARİS 1923 SPOR
DÜĞEREK
4.Hafta
18.02.2024
Pazar
12:00
DÜĞEREK GÜNEŞSPOR
0-3
MUĞLASPOR
DÜĞEREK
5.Hafta
21.02.2024
Çarşamba
12:00
SABURHANE GENÇLİKSPOR
Hükmen
3-0
MARMARİS 1923 SPOR
Bu Maça Çıkmayacak
DÜĞEREK
5.Hafta
21.02.2024
Çarşamba
14:00
DÜĞEREK GÜNEŞSPOR
0-9
MARMARİSSPOR
DÜĞEREK
6.Hafta
25.02.2024
Pazar
12:00
MUĞLASPOR
0-3
SABURHANE GENÇLİKSPOR
DÜĞEREK
7.Hafta
04.03.2024
Pazartesi
14:00
DÜĞEREK GÜNEŞSPOR
6-5
48 ÇAĞDAŞ SPOR
DÜĞEREK
7.Hafta
04.03.2024
Pazartesi
16:00
SABURHANE GENÇLİKSPOR
3-2
YATAĞAN SPORTİF
DÜĞEREK
8.Hafta
07.03.2024
Perşembe
14:00
DÜĞEREK GÜNEŞSPOR
0-8
SABURHANE GENÇLİKSPOR
DÜĞEREK
9.Hafta
10.03.2024
Pazar
12:00
MUĞLASPOR
2-0
48 ÇAĞDAŞ SPOR
DÜĞEREK
9.Hafta
10.03.2024
Pazar
14:00
SABURHANE GENÇLİKSPOR
1-1
MARMARİS BLD.SPOR
DÜĞEREK
10.Hafta
17.03.2024
Pazar
14:00
DÜĞEREK GÜNEŞSPOR
0-4
MARMARİS BLD.SPOR
DÜĞEREK
11.Hafta
21.03.2024
Perşembe
12:00
SABURHANE GENÇLİKSPOR
Hükmen
8-0
48 ÇAĞDAŞ SPOR
DÜĞEREK
11.Hafta
21.03.2024
Perşembe
14:00
MUĞLASPOR
4-0
DÜĞEREK GÜNEŞSPOR
DÜĞEREK
12.Hafta
24.03.2024
Pazar
14:00
MUĞLASPOR
2-2
YATAĞAN SPORTİF
DÜĞEREK
13.Hafta
01.04.2024
Pazartesi
12:00
SABURHANE GENÇLİKSPOR
-
MUĞLASPOR
DÜĞEREK
13.Hafta
01.04.2024
Pazartesi
14:00
DÜĞEREK GÜNEŞSPOR
-
YATAĞAN SPORTİF
DÜĞEREK
14.Hafta
07.04.2024
Pazar
15:00
MUĞLASPOR
-
MARMARİS BLD.SPOR
DÜĞEREK
U14 LİGİ
4.Hafta
19.11.2023
Pazar
11:00
SABURHANE GENÇLİKSPOR
1-1
MENTEŞE YILDIZSPOR
DÜĞEREK
4.Hafta
19.11.2023
Pazar
13:00
DÜĞEREK GÜNEŞSPOR
1-1
MUĞLASPOR
DÜĞEREK
5.Hafta
25.11.2023
Cumartesi
14:00
MUĞLASPOR
4-0
BAYIRSPOR
DÜĞEREK
7.Hafta
30.12.2023
Cumartesi
12:00
MUĞLASPOR
2-0
MENTEŞE YILDIZSPOR
DÜĞEREK
7.Hafta
30.12.2023
Cumartesi
14:00
DÜĞEREK GÜNEŞSPOR
1-3
YATAĞAN SPORTİF
DÜĞEREK
8.Hafta
23.12.2023
Cumartesi
11:00
SABURHANE GENÇLİKSPOR
4-1
MUĞLASPOR
DÜĞEREK
9.Hafta
07.01.2024
Pazar
12:00
MUĞLASPOR
2-5
DÜĞEREK GÜNEŞSPOR
DÜĞEREK
10.Hafta
14.01.2024
Pazar
13:00
DÜĞEREK GÜNEŞSPOR
2-0
MENTEŞE YILDIZSPOR
DÜĞEREK
10.Hafta
14.01.2024
Pazar
15:00
SABURHANE GENÇLİKSPOR
0-3
YATAĞAN SPORTİF
DÜĞEREK
U13 LİGİ
1.Hafta
17.02.2024
Cumartesi
12:00
DÜĞEREK GÜNEŞSPOR
15-0
YERKESİKSPOR
DÜĞEREK
2.Hafta
24.02.2024
Cumartesi
12:00
SABURHANE GENÇLİKSPOR
3-0
MENTEŞE YILDIZSPOR
DÜĞEREK
2.Hafta
09.03.2024
Cumartesi
12:00
MUĞLASPOR
7-0
ORTAKÖYSPOR
DÜĞEREK
3.Hafta
02.03.2024
Cumartesi
12:00
DÜĞEREK GÜNEŞSPOR
2-0
SABURHANE GENÇLİKSPOR
DÜĞEREK
3.Hafta
02.03.2024
Cumartesi
13:30
MUĞLA MENTEŞE MERKEZ BLD.SPOR
7-0
YERKESİKSPOR
DÜĞEREK
4.Hafta
09.03.2024
Cumartesi
13:30
SABURHANE GENÇLİKSPOR
10-0
BAYIRSPOR
DÜĞEREK
4.Hafta
23.03.2024
Cumartesi
14:00
MUĞLASPOR
14-0
KÖYCEĞİZ SPORTİF F.K.
DÜĞEREK
5.Hafta
16.03.2024
Cumartesi
15:00
MUĞLA MENTEŞE MERKEZ BLD.SPOR
2-4
SABURHANE GENÇLİKSPOR
DÜĞEREK
6.Hafta
19.03.2024
Salı
12:30
DÜĞEREK GÜNEŞSPOR
Hükmen
3-0
BAYIRSPOR
Bu Maça Gitmeyecek
DÜĞEREK
6.Hafta
19.03.2024
Salı
14:00
SABURHANE GENÇLİKSPOR
16-0
YERKESİKSPOR
DÜĞEREK
6.Hafta
19.03.2024
Salı
15:30
MENTEŞE YILDIZSPOR
6-0
MUĞLA MENTEŞE MERKEZ BLD.SPOR
DÜĞEREK
6.Hafta
20.04.2024
Cumartesi
17:00
MUĞLASPOR
-
ULA BLD.SPOR
DÜĞEREK
7.Hafta
23.03.2024
Cumartesi
12:30
MUĞLA MENTEŞE MERKEZ BLD.SPOR
0-7
DÜĞEREK GÜNEŞSPOR
DÜĞEREK
8.Hafta
06.04.2024
Cumartesi
13:00
MUĞLA MENTEŞE MERKEZ BLD.SPOR
-
BAYIRSPOR
DÜĞEREK
8.Hafta
04.05.2024
Cumartesi
15:30
MUĞLASPOR
-
DÜŞBELENSPOR
DÜĞEREK
9.Hafta
20.04.2024
Cumartesi
13:15
DÜĞEREK GÜNEŞSPOR
-
MUĞLA ESNAF SPOR
DÜĞEREK
10.Hafta
27.04.2024
Cumartesi
13:30
SABURHANE GENÇLİKSPOR
-
DÜĞEREK GÜNEŞSPOR
DÜĞEREK
10.Hafta
25.05.2024
Cumartesi
16:30
MUĞLASPOR
-
EKOL 2017 SPOR
DÜĞEREK
11.Hafta
04.05.2024
Cumartesi
14:00
DÜĞEREK GÜNEŞSPOR
-
MENTEŞE YILDIZSPOR
DÜĞEREK
11.Hafta
04.05.2024
Cumartesi
17:00
MUĞLA MENTEŞE MERKEZ BLD.SPOR
-
MUĞLA ESNAF SPOR
DÜĞEREK
12.Hafta
11.05.2024
Cumartesi
16:00
SABURHANE GENÇLİKSPOR
-
MUĞLA MENTEŞE MERKEZ BLD.SPOR
DÜĞEREK
13.Hafta
18.05.2024
Cumartesi
16:00
MUĞLA MENTEŞE MERKEZ BLD.SPOR
-
MENTEŞE YILDIZSPOR
DÜĞEREK
14.Hafta
25.05.2024
Cumartesi
15:00
DÜĞEREK GÜNEŞSPOR
-
MUĞLA MENTEŞE MERKEZ BLD.SPOR
DÜĞEREK
14.Hafta
25.05.2024
Cumartesi
18:00
SABURHANE GENÇLİKSPOR
-
MUĞLA ESNAF SPOR
DÜĞEREK
U11 LİGİ
2.Hafta
10.03.2024
Pazar
16:00
SABURHANE GENÇLİKSPOR
5-4
ORTAKÖYSPOR
DÜĞEREK
2.Hafta
10.03.2024
Pazar
17:15
MUĞLASPOR
1-4
DÜĞEREK GÜNEŞSPOR
DÜĞEREK
3.Hafta
17.03.2024
Pazar
16:00
DÜĞEREK GÜNEŞSPOR
4-0
ORTAKÖYSPOR
DÜĞEREK
4.Hafta
24.03.2024
Pazar
16:00
MUĞLASPOR
8-0
YERKESİKSPOR
DÜĞEREK
4.Hafta
24.03.2024
Pazar
17:15
SABURHANE GENÇLİKSPOR
0-1
DÜĞEREK GÜNEŞSPOR
DÜĞEREK
6.Hafta
07.04.2024
Pazar
13:30
DÜĞEREK GÜNEŞSPOR
-
YERKESİKSPOR
DÜĞEREK
7.Hafta
21.04.2024
Pazar
15:00
SABURHANE GENÇLİKSPOR
-
MUĞLASPOR
DÜĞEREK
8.Hafta
25.04.2024
Perşembe
14:30
SABURHANE GENÇLİKSPOR
-
YERKESİKSPOR
DÜĞEREK
9.Hafta
28.04.2024
Pazar
15:00
DÜĞEREK GÜNEŞSPOR
-
MUĞLASPOR
DÜĞEREK
10.Hafta
05.05.2024
Pazar
15:00
SABURHANE GENÇLİKSPOR
-
MUĞLA ESNAF SPOR
DÜĞEREK
11.Hafta
12.05.2024
Pazar
16:00
DÜĞEREK GÜNEŞSPOR
-
SABURHANE GENÇLİKSPOR
DÜĞEREK
12.Hafta
19.05.2024
Pazar
17:30
DÜĞEREK GÜNEŞSPOR
-
MUĞLA GENÇ. HİZ. SPOR
DÜĞEREK
13.Hafta
26.05.2024
Pazar
17:00
SABURHANE GENÇLİKSPOR
-
MUĞLA GENÇ. HİZ. SPOR
DÜĞEREK
14.Hafta
02.06.2024
Pazar
18:30
DÜĞEREK GÜNEŞSPOR
-
MUĞLA ESNAF SPOR
DÜĞEREK
U18 LİGİ
2.Hafta
02.12.2023
Cumartesi
14:00
MUĞLASPOR
0-0
YATAĞANSPOR
DÜĞEREK
6.Hafta
09.01.2024
Salı
14:30
MUĞLASPOR
Hükmen
3-0
BODRUM GENÇSPOR
Ligden Çekildi
DÜĞEREK
8.Hafta
20.01.2024
Cumartesi
14:00
MUĞLASPOR
2-0
DR.ALP MİLASSPOR
DÜĞEREK
VALİLİK KUPASI FUT TURN. A KATEGORİSİ LİGİ
1.Hafta
26.03.2024
Salı
16:00
GÖLCÜKSPOR
4-0
ÇAMOLUKSPOR
DÜĞEREK
1.Hafta
26.03.2024
Salı
17:15
E TİPİ CEZAEVİ
5-2
ESENÇAY GENÇLİKSPOR
DÜĞEREK
1.Hafta
27.03.2024
Çarşamba
16:00
DOKUZÇAMSPOR
11-0
AÇIK CEZAEVİ
DÜĞEREK
1.Hafta
27.03.2024
Çarşamba
17:15
YARAŞSPOR
1-7
EGE YILDIZSPOR
DÜĞEREK
1.Hafta
28.03.2024
Perşembe
16:00
FISILTI İŞİTME CİHAZLARI FK
2-1
YATAĞAN ENRJİ
DÜĞEREK
1.Hafta
28.03.2024
Perşembe
17:15
ÇITLIKSPOR
0-0
ADAKÖYSPOR
DÜĞEREK
1.Hafta
29.03.2024
Cuma
16:00
MUĞLA SKG
-
ÇÖRÜŞSPOR
DÜĞEREK
1.Hafta
29.03.2024
Cuma
17:15
MUĞLA YILDIZSPOR
-
KIRIKKALE İMİRLİSPOR
DÜĞEREK
1.Hafta
01.04.2024
Pazartesi
16:00
DOĞANKÖYSPOR
-
TARIMSPOR
DÜĞEREK
2.Hafta
03.04.2024
Çarşamba
16:00
ÇAMOLUKSPOR
-
MUĞLA ORMANSPOR
DÜĞEREK
2.Hafta
03.04.2024
Çarşamba
17:15
YİKOB
-
GÖLCÜKSPOR
DÜĞEREK
2.Hafta
04.04.2024
Perşembe
16:00
KARYASPORR
-
48 GENÇLİK
DÜĞEREK
2.Hafta
04.04.2024
Perşembe
17:15
EGE YILDIZSPOR
-
DOKUZÇAMSPOR
DÜĞEREK
2.Hafta
05.04.2024
Cuma
16:00
ESENÇAY GENÇLİKSPOR
-
YARAŞSPOR
DÜĞEREK
2.Hafta
05.04.2024
Cuma
17:15
AÇIK CEZAEVİ
-
E TİPİ CEZAEVİ
DÜĞEREK
2.Hafta
15.04.2024
Pazartesi
16:15
ADAKÖYSPOR
-
FISILTI İŞİTME CİHAZLARI FK
DÜĞEREK
2.Hafta
15.04.2024
Pazartesi
17:30
ÇÖRÜŞSPOR
-
ÇITLIKSPOR
DÜĞEREK
2.Hafta
16.04.2024
Salı
16:15
TARIMSPOR
-
MUĞLA YILDIZSPOR
DÜĞEREK
2.Hafta
16.04.2024
Salı
17:30
YATAĞAN ENRJİ
-
MUĞLA SKG
DÜĞEREK
2.Hafta
17.04.2024
Çarşamba
17:59
DOĞANSPOR
-
DOĞANKÖYSPOR
DÜĞEREK
3.Hafta
19.04.2024
Cuma
16:15
GÖLCÜKSPOR
-
MUĞLA ORMANSPOR
DÜĞEREK
3.Hafta
19.04.2024
Cuma
17:30
48 GENÇLİK
-
ÇAMOLUKSPOR
DÜĞEREK
3.Hafta
22.04.2024
Pazartesi
16:15
EGE YILDIZSPOR
-
ESENÇAY GENÇLİKSPOR
DÜĞEREK
3.Hafta
22.04.2024
Pazartesi
17:30
YARAŞSPOR
-
AÇIK CEZAEVİ
DÜĞEREK
3.Hafta
23.04.2024
Salı
16:15
DOKUZÇAMSPOR
-
E TİPİ CEZAEVİ
DÜĞEREK
3.Hafta
23.04.2024
Salı
17:30
ÇÖRÜŞSPOR
-
YATAĞAN ENRJİ
DÜĞEREK
3.Hafta
24.04.2024
Çarşamba
16:15
ÇITLIKSPOR
-
FISILTI İŞİTME CİHAZLARI FK
DÜĞEREK
3.Hafta
24.04.2024
Çarşamba
17:30
MUĞLA SKG
-
ADAKÖYSPOR
DÜĞEREK
3.Hafta
25.04.2024
Perşembe
16:15
YİKOB
-
KARYASPORR
DÜĞEREK
3.Hafta
25.04.2024
Perşembe
17:30
KIRIKKALE İMİRLİSPOR
-
TARIMSPOR
DÜĞEREK
3.Hafta
26.04.2024
Cuma
16:15
MUĞLA YILDIZSPOR
-
DOĞANSPOR
DÜĞEREK
4.Hafta
30.04.2024
Salı
16:15
GÖLCÜKSPOR
-
48 GENÇLİK
DÜĞEREK
4.Hafta
30.04.2024
Salı
17:30
ÇAMOLUKSPOR
-
KARYASPORR
DÜĞEREK
4.Hafta
02.05.2024
Perşembe
16:30
E TİPİ CEZAEVİ
-
EGE YILDIZSPOR
DÜĞEREK
4.Hafta
02.05.2024
Perşembe
17:45
MUĞLA ORMANSPOR
-
YİKOB
DÜĞEREK
4.Hafta
03.05.2024
Cuma
16:30
DOKUZÇAMSPOR
-
YARAŞSPOR
DÜĞEREK
4.Hafta
03.05.2024
Cuma
17:45
AÇIK CEZAEVİ
-
ESENÇAY GENÇLİKSPOR
DÜĞEREK
4.Hafta
06.05.2024
Pazartesi
16:30
ADAKÖYSPOR
-
YATAĞAN ENRJİ
DÜĞEREK
4.Hafta
06.05.2024
Pazartesi
17:45
FISILTI İŞİTME CİHAZLARI FK
-
ÇÖRÜŞSPOR
DÜĞEREK
4.Hafta
07.05.2024
Salı
16:30
ÇITLIKSPOR
-
MUĞLA SKG
DÜĞEREK
4.Hafta
07.05.2024
Salı
17:45
DOĞANKÖYSPOR
-
MUĞLA YILDIZSPOR
DÜĞEREK
4.Hafta
08.05.2024
Çarşamba
16:30
DOĞANSPOR
-
KIRIKKALE İMİRLİSPOR
DÜĞEREK
5.Hafta
10.05.2024
Cuma
16:30
YİKOB
-
ÇAMOLUKSPOR
DÜĞEREK
5.Hafta
10.05.2024
Cuma
17:45
48 GENÇLİK
-
MUĞLA ORMANSPOR
DÜĞEREK
5.Hafta
13.05.2024
Pazartesi
16:30
EGE YILDIZSPOR
-
AÇIK CEZAEVİ
DÜĞEREK
5.Hafta
13.05.2024
Pazartesi
17:45
KARYASPORR
-
GÖLCÜKSPOR
DÜĞEREK
5.Hafta
14.05.2024
Salı
16:30
YARAŞSPOR
-
E TİPİ CEZAEVİ
DÜĞEREK
5.Hafta
14.05.2024
Salı
17:45
ESENÇAY GENÇLİKSPOR
-
DOKUZÇAMSPOR
DÜĞEREK
5.Hafta
15.05.2024
Çarşamba
16:30
ÇÖRÜŞSPOR
-
ADAKÖYSPOR
DÜĞEREK
5.Hafta
15.05.2024
Çarşamba
17:45
YATAĞAN ENRJİ
-
ÇITLIKSPOR
DÜĞEREK
5.Hafta
16.05.2024
Perşembe
16:30
KIRIKKALE İMİRLİSPOR
-
DOĞANKÖYSPOR
DÜĞEREK
5.Hafta
16.05.2024
Perşembe
17:45
MUĞLA SKG
-
FISILTI İŞİTME CİHAZLARI FK
DÜĞEREK
5.Hafta
17.05.2024
Cuma
17:45
TARIMSPOR
-
DOĞANSPOR
DÜĞEREK
U18 PLAY-OFF LİGİ
1.Hafta
15.02.2024
Perşembe
15:00
MUĞLASPOR
4-2
DALAMAN BLD.G.SPOR
DÜĞEREK
5.Hafta
12.03.2024
Salı
15:00
MUĞLASPOR
Hükmen
3-0
MARMARİSSPOR
Bu Maça Gitmeyecek
DÜĞEREK
6.Hafta
27.03.2024
Çarşamba
14:00
MUĞLASPOR
3-1
YATAĞANSPOR
DÜĞEREK
U16 PLAY-OFF LİGİ
1.Hafta
08.02.2024
Perşembe
14:00
ORTACA ESNAFSPOR
3-2
BODRUM BİRLİKSPOR
DÜĞEREK
2.Hafta
13.02.2024
Salı
14:00
DR.ALP MİLASSPOR
0-3
ORTACA ESNAFSPOR
DÜĞEREK
4.Hafta
05.03.2024
Salı
15:00
BODRUM BİRLİKSPOR
Hükmen
3-0
FETHİYE 1923 SPOR
Bu Maça Gitmeyecek
DÜĞEREK
U12 ÇEYREK FİNAL LİGİ
1.Hafta
23.01.2024
Salı
14:00
DÜĞEREK GÜNEŞSPOR
2-1
GÜNDOĞANSPOR
DÜĞEREK
1.Hafta
23.01.2024
Salı
15:30
BODRUM 1925 SPOR
1-5
SABURHANE GENÇLİKSPOR
DÜĞEREK
1.Hafta
24.01.2024
Çarşamba
14:00
MARMARİS BLD.SPOR
1-4
DALAMAN ATLETİKSPOR
DÜĞEREK
U12 LİGİ 3.LÜK MAÇI LİGİ
1.Hafta
28.01.2024
Pazar
14:00
SABURHANE GENÇLİKSPOR
6-5
DALAMAN ATLETİKSPOR
DÜĞEREK
U14 ÇEYREK FİNAL LİGİ
1.Hafta
20.02.2024
Salı
14:00
ORTACA ESNAFSPOR
1-3
YATAĞAN SPORTİF
DÜĞEREK
1.Hafta
20.02.2024
Salı
16:00
MARMARİS BLD.SPOR
2-0
BODRUM GENÇSPOR
DÜĞEREK
U12 YARI FİNAL LİGİ
1.Hafta
26.01.2024
Cuma
14:00
DÜĞEREK GÜNEŞSPOR
4-1
SABURHANE GENÇLİKSPOR
DÜĞEREK
1.Hafta
26.01.2024
Cuma
15:30
DALAMAN ATLETİKSPOR
0-2
FETHİYE 1923 SPOR
DÜĞEREK
U14 3. LÜK MAÇI LİGİ
1.Hafta
29.02.2024
Perşembe
14:00
DÜĞEREK GÜNEŞSPOR
5-6
YATAĞAN SPORTİF
DÜĞEREK
U12 FİNAL LİGİ
1.Hafta
28.01.2024
Pazar
16:00
DÜĞEREK GÜNEŞSPOR
1-2
FETHİYE 1923 SPOR
DÜĞEREK
U14 FİNAL LİGİ
1.Hafta
29.02.2024
Perşembe
16:00
BODRUM 1925 SPOR
1-0
MARMARİS BLD.SPOR
DÜĞEREK
VALİLİK KUPASI FUT TURN.B KATEGORİSİ LİGİ
1.Hafta
01.04.2024
Pazartesi
17:15
HALİKARNAS MASTERLER
-
MENTEŞE MASTERLER
DÜĞEREK
1.Hafta
02.04.2024
Salı
16:00
ULA BLD. MASTERLER
-
BODRUM MASTERLER
DÜĞEREK
1.Hafta
02.04.2024
Salı
17:15
MARMARİS VETERANLAR
-
MUĞLA MASTERLER
DÜĞEREK
2.Hafta
17.04.2024
Çarşamba
16:15
MUĞLA MASTERLER
-
ULA BLD. MASTERLER
DÜĞEREK
2.Hafta
18.04.2024
Perşembe
16:15
MENTEŞE MASTERLER
-
MARMARİS VETERANLAR
DÜĞEREK
2.Hafta
18.04.2024
Perşembe
17:30
BODRUM MASTERLER
-
HALİKARNAS MASTERLER
DÜĞEREK
3.Hafta
26.04.2024
Cuma
17:30
MUĞLA MASTERLER
-
MENTEŞE MASTERLER
DÜĞEREK
3.Hafta
29.04.2024
Pazartesi
16:15
ULA BLD. MASTERLER
-
HALİKARNAS MASTERLER
DÜĞEREK
3.Hafta
29.04.2024
Pazartesi
17:30
MARMARİS VETERANLAR
-
BODRUM MASTERLER
DÜĞEREK
4.Hafta
08.05.2024
Çarşamba
16:30
BODRUM MASTERLER
-
MENTEŞE MASTERLER
DÜĞEREK
4.Hafta
09.05.2024
Perşembe
17:45
HALİKARNAS MASTERLER
-
MUĞLA MASTERLER
DÜĞEREK
4.Hafta
09.05.2024
Perşembe
17:45
ULA BLD. MASTERLER
-
MARMARİS VETERANLAR
DÜĞEREK
5.Hafta
17.05.2024
Cuma
16:30
MUĞLA MASTERLER
-
BODRUM MASTERLER
DÜĞEREK
5.Hafta
20.05.2024
Pazartesi
16:30
MARMARİS VETERANLAR
-
HALİKARNAS MASTERLER
DÜĞEREK
5.Hafta
20.05.2024
Pazartesi
17:45
MENTEŞE MASTERLER
-
ULA BLD. MASTERLER
DÜĞEREK
©
Muğla ASKF
-
2024
Tüm Hakları Saklıdır.
Bu site
Projesi Kapsamında
Tarafından Tasarlanmıştır