Ceza Listesi

21-26.01.2023 TARIHLERINDE OYNANAN MÜSABAKALAR SONUCU AMATÖR FUTBOLDA OLUŞAN CEZA LİSTESİ

  • Adı Soyadı
    Kulübü
    Aldığı Ceza
    Kalan Ceza
    Açıklama

    Ahmet İbrahim YALÇINKAYA

    MUĞLA İDMAN YURDU S KLB.

    1 Maç

    1 Maç

    Alper ORHAN

    MİLAS BLD.ÖREN SPOR

    2 Maç

    2 Maç

    Ayberk TURAN

    BODRUM TURKUAZSPOR

    1 Maç

    1 Maç

    Aziz Furkan DİRLİK

    FETHİYE GENÇ. VE SP. HAREKETİ

    2 Maç

    1 Maç

    Berat GÜDEK

    KÖTEKLİSPOR

    3 Maç

    3 Maç

    Berkay KORKUT

    KÖYCEĞİZ SPORTİF U-18

    2 Maç

    1 Maç

    Burak ÖZDEN

    ORTACA BLD.SPOR U-17

    2 Maç

    2 Maç

    Cemil AKTAŞ

    BAFA BLD.ZEYTİNSPOR

    3 Maç

    1 Maç

    Efe Ali GÜNAYDIN

    FETHİYE ÇİFTLİKSPOR U-14

    1 Maç

    1 Maç

    Efe YEMENİCİ

    MİLAS GENÇLİKSPOR U-14

    1 Maç

    1 Maç

    Emin TUNÇ

    FETHİYE GENÇ. VE SPOR HAREKETİ

    3 Maç

    1 Maç

    Emirhan UYAVER

    DALYANSPOR U-17

    1 Maç

    1 Maç

    Emre EROĞLU

    BODRUM GENÇSPOR

    2 Maç

    1 Maç

    Emre KAYA

    YATAĞANSPOR U-17

    6 Maç

    3 Maç

    Enes Murat KURU

    MARMARİSSPOR U-17

    8 Maç

    6 Maç

    Erdoğan Berkay SAYAN

    BODRUM GENÇSPOR

    1 Maç

    1 Maç

    Eymen YAKIN

    1925 MENTEŞOĞLUSPOR (U-14)

    2 Maç

    2 Maç

    Faruk CAN

    MARMARİSGÜCÜSPOR

    3 Maç

    2 Maç

    Furkan AKGÜL

    BODRUM TURKUAZSPOR

    1 Maç

    1 Maç

    Furkan ÇELİK

    BAFA BLD.ZEYTİNSPOR U-19

    4 Maç

    2 Maç

    Furkan KARASU

    ÖLÜDENİZ BLD.SPOR U-15

    3 Maç

    1 Maç

    Furkan ULAŞKIN

    MARMARİSSPOR U-16

    12 Maç

    10 Maç

    Gazi Can GÜR

    BAFA BLD.ZEYTİNSPOR U-19

    1 Maç

    1 Maç

    Hamza Bilal BARUT

    MARMARİSGÜCÜSPOR

    5 Maç

    4 Maç

    Hüseyin ARISOY

    ESENKÖYSPOR

    1 Maç

    1 Maç

    İlteber Uluç DÖVER

    LİKYASPOR U-17

    1 Maç

    1 Maç

    Kaan Acar DURMUŞ

    BOZBURUN BLD.SPOR

    2 Maç

    1 Maç

    Kartal YILDIZ

    FETHİYE YENİ MAH.KÜLT.SPOR U-15

    3 Maç

    2 Maç

    KULÜP

    MARMARİSSPOR U-17

    2 Maç Saha Kapama

    1 Maç Saha Kapama

    Lokman BİTEN

    FETHİYE YENİ MAH.KÜLT.SPOR

    17 Maç

    14 Maç

    Mehmet ŞAHİN

    MARMARİS BELEDİYESPOR

    2 Maç

    2 Maç

    Mehmet ÜREGÜL

    MENTEŞ GENÇLİKSPOR U-17

    1 Maç

    1 Maç

    Melih AY

    DATÇA BLD.SPOR

    3 Maç

    1 Maç

    Mirza Mansur GÖKMEN

    YENİ MİLASSPOR U-17

    2 Maç

    1 Maç

    Mustafa Berkcan TÜRKER

    DALYANSPOR

    2 Maç

    1 Maç

    Okan TEKE

    SEYDİKEMER BLD.SPOR

    2 Maç

    2 Maç

    Oktay ENGÜR

    KAVAKLIDERE BLD.SPOR

    2 Maç

    2 Maç

    Ömür ORHAN

    MİLAS BLD.ÖREN SPOR

    2 Maç

    2 Maç

    Onur ASMALI

    BAFA BLD.ZEYTİNSPOR

    2 Maç

    2 Maç

    Onur YILDIZ

    GÜNLÜKBAŞISPOR U-17

    2 Maç

    1 Maç

    Salih AKKAYA

    MENTEŞ GENÇLİKSPOR U-17

    2 Maç

    2 Maç

    Semih SÖNMEZ

    DATÇA BLD.SPOR

    3 Maç

    1 Maç

    Tolgay ÇİFTÇİ

    MİLAS DÖRTYOL GENÇ.SPOR

    1 Maç

    1 Maç

    Umut KARADAĞ

    YATAĞANSPOR U-18

    1 Maç

    1 Maç

    Yusuf EREL

    KÖTEKLİSPOR

    2 Maç

    2 Maç

    Emre KOCABIYIK

    MUĞLA MENTEŞE MERKEZ BLD.SPOR U-14

    6 Maç

    3 Maç

    Soyunma odası ve Yedek Kulübesine Giriş Yasağı

    Şevki ALAGÖZ

    ÇAMKÖYSPOR

    4 Maç

    1 Maç

    Galip DEBİK

    GÖCEKSPOR

    5 Maç

    2 Maç

    Metehan YILMAZ

    KAVAKLIDERE BLD.SPOR

    4 Maç

    2 Maç

    Saitcan KOCAGÖZ

    FETHİYE 1923 SPOR U-18

    3 Maç

    1 Maç

    Abdurrahman TÜRKMEN

    ORTACA BLD.SPOR

    3 Maç

    1 Maç

    Emircan TORON

    BİTEZ D.P. GENÇ.SPOR U-16

    1 Maç

    1 Maç

    Dağhan ERTÜRK

    MARMARİS BLD.SPOR U-16

    1 Maç

    1 Maç

    Efe YAĞLI

    MUĞLA MENTEŞE MERKZ.BLD.SPOR U-12

    1 Maç

    1 Maç

    Burak KAHVECİ

    GÜNLÜKBAŞISPOR

    2 Maç

    1 Maç

    Ogün DÜĞENCİ

    KAVAKLIDERE BLD.SPOR

    3 Maç

    3 Maç

    Davut Berke BAKİ

    KAVAKLIDERE BLD.SPOR

    2 Maç

    2 Maç

    Okan ALTINDAL

    KAVAKLIDERE BLD.SPOR

    3 Maç

    3 Maç

    Ertuğrul YILDIZ

    MARMARİS BLD.SPOR

    1 Maç

    1 Maç

    Harun PELİTOĞLU

    BOZBURUN BLD.SPOR

    1 Maç

    1 Maç

    Ertuğrul TAŞKIN

    BOZBURUN BLD.SPOR

    1 Maç

    1 Maç

    Delil KUTLUAY

    MARMARİSSPOR U-18

    1 Maç

    1 Maç

    Ramazan BULUT

    DALYANSPOR

    1 Maç

    1 Maç

    Oğuzhan AYKURT

    KARAÇULHASPOR

    1 Maç

    1 Maç

    Mehmet Barış YILMAZ

    FETHİYE 1923 SPOR U-16

    3 Maç

    1 Maç

    Baran DİNÇ

    YENİ MİLASSPOR U-18

    2 Maç

    1 Maç

    Anıl KAYNAR

    BODRUM GÖLTÜRKBÜKÜSPOR

    3 Maç

    2 Maç

    Gürkan ÖZDEMİR

    BODRUM GÖLTÜRKBÜKÜSPOR

    3 Maç

    2 Maç

    İbrahim KÖSE

    GÜLLÜK BLD.SPOR

    5 Maç

    5 Maç

    Soyunma Odası Ve Yedek Kulübesi Giriş Yasağı

    Ozan TUGAY

    YEŞİLÜZÜMLÜSPOOR

    5 Maç

    5 Maç

    Erdal ÇAĞATAY

    ULA BLD.SPOR

    1 Maç

    1 Maç

NOT 1 : Federasyonumuzca kulüplerimize kolaylık olsun diye ceza listeleri düzenlenmektedir. Sehven yapılacak bir hatada Federasyonumuz sorumlu tutulamaz. Asıl sorumluluk kulüplerimizde ve ceza alan kişilerdedir. Bu nedenle kulüplerimiz ve ceza alan kişiler Diplin Kurulu kararlarına göre ceza durumlarını tutmaları ve takip etmeleri gerekmektedir.
        2 : Amatör Futbol Disiplin Kurulu (AFDK) nın verdiği cezalar ceza listemizde yer almamaktadır.

© Muğla ASKF-2023 Tüm Hakları Saklıdır.
Bu site Projesi Kapsamında Tarafından Tasarlanmıştır