Ceza Listesi

22.03.2024 -28.03.2024 TARIHLERINDE OYNANAN MÜSABAKALAR SONUCU AMATÖR FUTBOLDA OLUŞAN CEZA LİSTESİ

  • Adı Soyadı
    Kulübü
    Aldığı Ceza
    Kalan Ceza
    Açıklama

    Ayberk TURAN

    BODRUM TURKUAZSPOR

    1 Maç

    1 Maç

    Aziz Furkan DİRLİK

    FETHİYE KARTALLARI SPOR

    2 Maç

    1 Maç

    Berkay KORKUT

    KÖYCEĞİZ SPORTİF U-18

    2 Maç

    1 Maç

    Efe Ali GÜNAYDIN

    FETHİYE ÇİFTLİKSPOR U-14

    1 Maç

    1 Maç

    Emin TUNÇ

    FETHİYE KARTALLARI SPOR

    3 Maç

    1 Maç

    Emre EROĞLU

    BODRUM GENÇSPOR

    2 Maç

    1 Maç

    Emre KAYA

    YATAĞANSPOR U-17

    6 Maç

    3 Maç

    Erdoğan Berkay SAYAL

    BODRUM GENÇSPOR

    1 Maç

    1 Maç

    Eymen YAKIN

    1925 MENTEŞOĞLUSPOR (U-14)

    2 Maç

    2 Maç

    Faruk CAN

    MARMARİSGÜCÜSPOR

    3 Maç

    2 Maç

    Furkan AKGÜL

    BODRUM TURKUAZSPOR

    1 Maç

    1 Maç

    Furkan KARASU

    ÖLÜDENİZ SPOR U-15

    3 Maç

    1 Maç

    Furkan ULAŞKIN

    MARMARİSSPOR U-16

    12 Maç

    10 Maç

    Hamza Bilal BARUT

    MARMARİSGÜCÜSPOR

    5 Maç

    4 Maç

    Hüseyin ARISOY

    ESENKÖYSPOR

    1 Maç

    1 Maç

    İlteber Uluç DÖVER

    LİKYASPOR U-17

    1 Maç

    1 Maç

    Kaan Acar DURMUŞ

    BOZBURUN BLD.SPOR

    2 Maç

    1 Maç

    Kartal YILDIZ

    FETHİYE YENİ MAH.KÜLT.SPOR U-15

    3 Maç

    2 Maç

    Lokman BİTEN

    FETHİYE YENİ MAH.KÜLT.SPOR

    17 Maç

    14 Maç

    Mehmet ŞAHİN

    MARMARİS BELEDİYESPOR

    2 Maç

    1 Maç

    Mirza Mansur GÖKMEN

    YENİ MİLASSPOR U-17

    2 Maç

    1 Maç

    Mustafa Berkcan TÜRKER

    DALYANSPOR

    2 Maç

    1 Maç

    Okan TEKE

    SEYDİKEMER SPOR KULÜBÜ

    2 Maç

    2 Maç

    Oktay ENGÜR

    KAVAKLIDERE BLD.SPOR

    2 Maç

    2 Maç

    Ömür ORHAN

    MİLAS BLD.ÖREN SPOR

    2 Maç

    2 Maç

    Umut KARADAĞ

    YATAĞANSPOR U-18

    1 Maç

    1 Maç

    Şevki ALAGÖZ

    ÇAMKÖYSPOR

    4 Maç

    1 Maç

    Galip DEBİK

    GÖCEKSPOR

    5 Maç

    2 Maç

    Okan ALTINDAL

    KAVAKLIDERE BLD.SPOR

    3 Maç

    3 Maç

    Baran DİNÇ

    YENİ MİLASSPOR U-18

    2 Maç

    1 Maç

    Turgut Utku GÖÇMEN

    MİLAS ERGİNSPOR U-18

    1 Maç

    1 Maç

    Serhan CENGİZ

    PEDASA F.K. U-17

    17 Maç

    10 Maç

    Alper ORHAN

    MİLAS BLD.ÖRENSPOR

    2 Maç

    2 Maç

    Ömür YAVAŞ

    TURGUTREİSSPOR U-17

    3 Maç

    2 Maç

    Arda YENİDOĞANAY

    MARMARİS 1923 SPOR U-17

    1 Maç

    1 Maç

    Amedov Cherif HAİDORA

    DATÇA BLD.SPOR

    2 Maç

    1 Maç

    Oğulcan KANAT

    KÖYCEĞİZ SPORTİF U 13

    2 Maç

    1 Maç

    Metin Can ALIN

    BODRUM GÖLTÜRKBÜKÜSPOR

    4 Maç

    1 Maç

    Özgür GENER

    BODRUM YALI GENÇLİKSPOR

    2 Maç

    1 Maç

    Hasan Hüseyin İPEKÇİ

    KARAOVASPOR

    3 Maç

    3 Maç

    Musa MUSLU

    FETHİYE ÇİFTLİKSPOR U 14

    3 Maç

    2 Maç

    Cemal Ayberk DİLBİL

    AMİRAL TUGUTREİSSPOR

    5 Maç

    1 Maç

    Emir ŞAHİN

    YEŞİL ÜZÜMLÜSPOR U 17

    3 Maç

    2 Maç

    Berat Mehmet ŞENTÜRK

    YEŞİL ÜZÜMLÜSPOR U 17

    2 Maç

    1 Maç

    Eymen Efe ÖZDEMİR

    MUĞLASPOR U 15

    2 Maç

    1 Maç

    Tayfun SAVRAN

    SELİMİYE FUTBOL SPOR

    6 Maç

    5 Maç

    Çağatay CEYLAN

    SELİMİYE FUTBOL SPOR

    3 Maç

    2 Maç

    Rıdvan ÇOBAN

    SELİMİYE FUTBOL SPOR

    3 Maç

    2 Maç

    Hasan DALYAN

    SELİMİYE FUTBOL SPOR

    3 Maç

    2 Maç

    Hüseyin UZUN

    ÇAMKÖYSPOR

    2 Maç

    1 Maç

    Şahin DİKİCİ

    ÇAMKÖYSPOR

    30 Gün Hak Mahrumiyeti

    Kalan 1 Gün
    Bitiş Tarihi 15 Nisan 2024

    Emrah ESER

    ÇAMKÖYSPOR

    30 Gün Hak Mahrumiyeti

    Kalan 1 Gün
    Bitiş Tarihi 15 Nisan 2024

    Azat İZGİ

    YERKESİKSPOR U 13

    3 Maç

    2 Maç

    Hasan Mete ÖZLÜ

    MARMARİS BELEDİYESPOR U 17

    1 Maç

    1 Maç

    Ersin SELEK

    FETHİYE 1923 SPOR

    1 Maç

    1 Maç

    Batuhan ŞAHİN

    YATAĞAN SPORTİF S.K. U 15

    1 Maç

    1 Maç

    Efe AYDIN

    DÜĞEREK GÜNEŞSPOR U 15

    1 Maç

    1 Maç

    Cemil Efe ŞEN

    MARMARİS 1923 SPOR U 13

    1 Maç

    1 Maç

    Ömer Faruk KABAHOR

    KÖTEKLİ GENÇ SPOR KULÜBÜ

    1 Maç

    1 Maç

    Abdulsamet ERDURAN

    KÖTEKLİ GENÇ SPOR KULÜBÜ

    1 Maç

    1 Maç

    Diyar ORUÇ

    GÜMÜŞLÜK İDMANYURDU

    3 Maç

    3 Maç

    Enes KOCABIYIK

    LİKYASPOR

    2 Maç

    2 Maç

    Musa FIRTINA

    AMİRAL TUGUTREİSSPOR

    3 Maç

    3 Maç

    Sadık IŞIK

    BODRUM GENÇSPOR

    3 Maç

    3 Maç

    Adem DENİZLİ

    BODRUM GENÇSPOR

    2 Maç

    2 Maç

    Demir ŞENTÜRK

    DATÇA BELEDİYESPOR U 13

    2 Maç

    2 Maç

    Atakan AKYÜREK

    SELİMİYE LOSTA SPOR

    4 Maç

    4 Maç

    Berkay CANİKLİ

    KÖTEKLİ GENÇ SPOR KULÜBÜ

    2 Maç

    2 Maç

    KULÜP

    FETHİYE 1923 SPOR U 17

    Hükmen Mağlubiyet

    Hükmen Mağlubiyet + Puan Silinmesi

    KULÜP

    48 ÇAĞDAŞ SPOR U 15

    Hükmen Mağlubiyet

    Hükmen Mağlubiyet + Puan Silinmesi

    KULÜP

    DALAMAN ESNAF SPOR

    Hükmen Mağlubiyet

    Hükmen Mağlubiyet + Puan Silinmesi

    KULÜP

    GÜLLÜK HERMİYAS SPOR U 11

    Hükmen Mağlubiyet

    Hükmen Mağlubiyet + Puan Silinmesi

NOT 1 : Federasyonumuzca kulüplerimize kolaylık olsun diye ceza listeleri düzenlenmektedir. Sehven yapılacak bir hatada Federasyonumuz sorumlu tutulamaz. Asıl sorumluluk kulüplerimizde ve ceza alan kişilerdedir. Bu nedenle kulüplerimiz ve ceza alan kişiler Diplin Kurulu kararlarına göre ceza durumlarını tutmaları ve takip etmeleri gerekmektedir.
        2 : Amatör Futbol Disiplin Kurulu (AFDK) nın; Bölgesel Amatör Lig (BAL) ve Türkiye şampiyonası müsabakaları için  verdiği cezalar ceza listemizde yer almamaktadır.

© Muğla ASKF-2024 Tüm Hakları Saklıdır.
Bu site Projesi Kapsamında Tarafından Tasarlanmıştır