SÜPER AMATÖR, 1.AMATÖR KÜME, U-18, U-16, U-14 VE U-12 LİGLERİNİN GRUP VE FİKSTÜR KURALARI ÇEKİLECEK

SÜPER AMATÖR, 1.AMATÖR KÜME, U-18, U-16, U-14 VE U-12 LİGLERİNİN GRUP VE FİKSTÜR KURALARI ÇEKİLECEK

İlimiz 2022-2023 futbol sezonu Süper Amatör, 1.Amatör Küme, U-18, U-16, U-14 ve U-12 Liglerine ait grup ve fikstür kuraları 13.09.2022  Salı günü saat 14.00’de Federasyonumuz merkezinde katılan kulüp temsilcileri ile birlikte ilgili Tertip Kurullarınca çekilecektir.
Kulüplerimize önemle duyurulur.
ASKF
SÜPER AMATÖR LİGE KATILACAK TAKIMLAR
1-Dalaman Bld.Genç.spor 
2-Dalyanspor 
3-Düğerek Güneşspor
4-Karaçulhaspor
5-Marmaris Genç.Tur.Tic.A.Ş.

6-Milas Bld.Beçin Genç.spor
7-Milas Gençlikspor
8-Ortaca Bld.spor
9-Ortaköyspor
10-Seydikemer Bld.spor
11-Turgutreisspor

12-Ula Bld.spor
13-Yeni Milasspor
14-Yeşilüzümlüspor

1.AMATÖR KÜMEYE KATILACAK TAKIMLAR
1-Beldibispor
2-Bitez D.P.Genç.spor

3-Bodrum Göltürkbüküspor
4-Bodrum Turkuazspor
5-Bodrum Yalı Genç.spor
6-Bozburun Bld.spor
7-Çamköyspor
8-Fethiye Gençlik ve spor Hareketi spor

9-Fethiye Yeni Mah.Kült.spor
10-Göcekspor

11-Güllük Bld.spor
12-Gündoğanspor

13-Günlükbaşıspor
14-Karaovaspor
15-Kavaklıdere Bld.spor
16-Marmaris Bld.spor

17-Marmarisgücüspor
18-Menteşe Yerküpe Beşpınarspor
19-Muğla İdmanyurduspor

20-Yerkesikspor
U-18 LİGİNE KATILACAK TAKIMLAR
1-Dalaman Bld.Genç.ve spor
2- Ermaş Muğlaspor
3-Fethiye 1923 spor
4-Likyaspor
5-Marmarisspor
6-Milas Erginspor

7-Milas Gençlikspor
8-Ortaca Bld.spor
9-Turgutreisspor
10-Yatağanspor
11-Yeni Milasspor

U-16 LİGİNE KATILACAK TAKIMLAR
1-48 Çağdaşspor
2-Bitez D.P.Genç.spor

3-Bodrum 1925 spor
4-Bodrum Birlikspor
5-Dalyanspor
6-Ekol 2017 spor
7-Ermaş Muğlaspor
8-Fethiye 1923 spor
9-Likyaspor
10-Marmaris 1923 spor
11-Marmaris Bld.spor
12-Marmarisspor
13-Milas Erginspor

14-Milas Gençlikspor
15-Ortaca Esnafpor
16-Ortaca Bld.spor

U-14 LİGİNE KATILACAK TAKIMLAR
1-48 Çağdaşspor

2-1925 Menteşeoğluspor
3-Bitez D.P. Genç.spor

4-Bodrum 1925 spor
5-Bodrum Birlikspor
6-Bodrum Gençspor

7-Dalaman Atletikspor
8-Dalaman Bld.Genç.vespor
9-Datça 1923 spor
10-Dört Yıldızspor
11-Ekol 2017 spor
12-Ermaş Muğlaspor
13-Fethiye 1923 spor
14-Köyceğiz Sportif 
15-Marmaris 1923 spor
16-Marmaris Bld.spor

17-Milas Gençlikspor
18-Muğla Menteşe Mrkz.Bld.spor
19-Ortaca Bld.spor
20-Ortaca Esnafspor

21-Saburhane Genç.spor
22-Turgutreisspor

234-Yalıkavak Bld.spor
24-Yeşil Marmarisspor
25-Yeşilüzümlüspor

U-12 LİGİNE KATILACAK TAKIMLAR
1-48 Çağdaşspor
2- 1925 Menteşeoğluspor

3-Bayırspor
4-Beldibispor
5-Bitez D.P.Genç.spor

6-Bodrum 1925 spor
7-Bodrum Birlikspor

8-Bodrum Genç.spor
9-Çamköyspor
10-Dalaman Atletikspor
11-Dalaman Bld.Genç.spor
12-Dalaman Esnafspor
13-Datça 1923 spor
14-Dört Yıldızspor
15-Düğerek Güneşspor
16-Ekol 2017 spor
17-Ermaş Muğlaspor
18-Fethiye 1923 spor

19-Fethiye Beşkazaspor
20-Fethiye Çiftlikspor

21-Fethiye Gençlik ve spor Hareketi spor
22-Fethiyespor

23-Göcekspor 
24-Gündoğanspor

25-Halikarnas Genç.spor
26-Karaovaspor
27-Körfez 1940 spor
28-Köyceğiz Sportif
29-Likyaspor
30-Marmaris 1923 spor
31-Marmaris Bld.spor
32-Marmarisspor
33-Menteşe Yerküpe Beşpınarspor

34-Milas Gençlikspor
35-Muğla Genç.Hiz.veSpor

36-Muğla Menteşe Mrkz.Bld.spor
37-Ortaca Bld.spor
38-
Ortakent Yahşi Genç.spor
39-Ortaköyspor

40-Saburhane Genç.spor
41-Turgutreisspor
42-Yalıkavak Bld.spor
43-Yatağanspor

44-Yatağan Sportif
45-Yeşil Marmarisspor
46-Yeşilüzümlüspor
47-Yerkesikspor


 

Yorumlar

Yorum bırakın

© Muğla ASKF-2022 Tüm Hakları Saklıdır.
Tasarım