SÜPER AMATÖR, 1.AMATÖR, U-18, U-16, U-14 VE U-12 LİGİ KURALARI ÇEKİLDİ

SÜPER AMATÖR, 1.AMATÖR, U-18, U-16, U-14 VE U-12 LİGİ KURALARI ÇEKİLDİ

İlimiz 2022-2023 Futbol Sezonu Süper Amatör Lig, 1. Amatör Küme, U-18, U-16, U-14 ve U-12 liglerine katılacak takımlarımızın grup ve fikstür kuraları 13.09.2022 Salı günü saat 14.00'de Federasyonumuz merkezinde çekildi.
Buna göre; 
a) Süper Amatör Lig  22-23 Ekim 2022  tarihlerinde başlayacak. 
İLK HAFTA MÜSABAKALARI
A GRUBU
Düğerek Güneşspor / Turgutreisspor
Yeni Milasspor / Milas Bld.Beçin Genç.spor
Milas Gençlikspor / Ortaköyspor
Ula Bld.spor (Bay)
B GRUBU
Karaçulhaspor / Yeşilüzümlüspor
Marmaris Genç.spor Tur.Tic.A.Ş./Ortaca Bld.spor
Dalyanspor / Seydikemer Bld.spor
Dalaman Bld.Genç.ve spor (Bay)
b) 1.Amatör Küme  
İLK HAFTA MÜSABAKALARI
A GRUBU  (15-16 Ekim 2022 tarihlerinde başlayacak)
Bitez D.P.Genç.spor / Bodrum Turkuazspor
Karaovaspor / Bodrum Göltürkbüküspor
Bodrum Yalı Genç.spor / Güllük Bld.spor
Gündoğanspor (Bay)
B GRUBU  (29-30 Ekim 2022 tarihlerinde başlayacak)
Marmaris Bld.spor /Bozburun Bld.spor 
Kavaklıdere Bld.spor / Marmarisgücüspor
Beldibispor / Menteşe Yerküpespor Beşpınarspor
C GRUBU  (15-16 Ekim 2022 tarihlerinde başlayacak.) 
Günlükbaşıspor / Muğla İdmanyurduspor
Çamköyspor / Yeni Mah. Kült.spor
Yerkesikspor / Fethiye Genç.spor Hareketi 
Göcekspor (Bay)
c) U-18 Ligi 03-04 Aralık 2022 tarihlerinde başlayacak. 
İLK HAFTA MÜSABAKALARI
A GRUBU
Ermaş Muğlaspor / Yatağanspor
Yeni Milasspor / Milas Erginspor
Turgutreisspor / Milas Gençlikspor
B GRUBU
Dalaman Bld.Genç.spor /Fethiye 1923 spor
Marmarisspor / Ortaca Bld.spor
Likyaspor (Bay)
d) U-16 Ligi 29-30 Ekim 2022 tarihlerinde başlayacak. 
İLK HAFTA MÜSABAKALARI
A GRUBU
Milas Gençlikspor / Bodrum 1925 spor 
Bodrum Birlikspor / Milas Erginspor 
Bitez D.P.Genç.spor (Bay)
B GRUBU
Marmaris 1923 spor /Ermaş Muğlaspor 
Ekol 2017 spor / Marmaris Bld.spor 
48 Çağdaşspor / Marmarisspor 
C GRUBU
Fethiye 1923 spor /Ortaca Esnafspor 
Dalyanspor /Likyaspor
Ortaca Bld.spor(Bay)
e) U-14 Ligi A, B, C gruplar 22-23 Ekim 2022 , D Grubu ise 08-09 Ekim 2022  tarihlerinde başlayacak. 
İLK HAFTA MÜSABAKALARI
A GRUBU
Bodrum Genç spor / Turgutreisspor 
Bitez D.P.Genç.spor / Bodrum 1925 spor 
Yalıkavak Bld.spor / Bodrum Birlikspor
B GRUBU
48 Çağdaşspor / Muğla Menteşe Mrkz.Bld.spor
Milas Gençlikspor / Ermaş Muğlaspor 
Saburhane Genç.spor (Bay)
C GRUBU
Ekol 2017 spor / Marmaris Bld.spor 
Datça 1923 spor / Köyceğiz Sportif 
Marmaris 1923 spor / Yeşil Marmarisspor 
D GRUBU
Dalaman Atletikspor / Fethiye 1923 spor 
Ortaca Esnafspor / Dört Yıldızspor 
Yeşil Üzümlüspor / Dalaman Bld. Genç. ve spor
1925 Menteşeoğlu / Ortaca Bld.spor 
f) U-12 Ligi 29-30 Ekim 2022 tarihlerinde başlayacak. 
İLK HAFTA MÜSABAKALARI
A GRUBU
Ortakent Yahşi Genç.spor / Bodrum Genç spor
Yalıkavak Bld.spor / Turgutreisspor
Gündoğanspor / Bodrum 1925 spor 
B GRUBU
Milas Gençlikspor / Bitez D.P. Genç.spor 
Bodrum Birlikspor / Halikarnas Genç.spor 
Karaovaspor ( Bay) 
C GRUBU
Yatağanspor / Muğla Menteşe Mrkz.Bld.spor
Yatağan Sportif / 48 Çağdaşspor 
Bayırspor / Menteşe Yerküpespor  Beşpınarspor
D GRUBU
Düğerek Güneşspor / Yerkesikspor 
Ermaş Muğlaspor / Muğla Genç.Hiz.ve Spor 
Saburhane Genç.spor / Ortaköyspor
E GRUBU
Datça 1923 spor / Marmaris 1923 spor 
Marmarisspor / Beldibispor 
Marmaris Bld.spor /Yeşil Marmarisspor 
F GRUBU
Köyceğiz Sportif / Ekol 2017 spor 
Ortaca Bld.spor / Dört Yıldızspor 
Körfez 1940 spor / Dalaman Esnafspor 
G GRUBU 
Fethiye Beşkaza Genç.spor / Çamköyspor 
Dalaman Bld.spor / Göcekspor 
Fethiye Çiftlikspor / Dalaman Atletikspor 
H GRUBU
1925 Menteşeoğlu / Fethiye Genç.ve spor Hareketi
Fethiyespor / Likyaspor 
Fethiye 1923 spor / Yeşilüzümlüspor
Yukarıda belirtilen liglere katılan bütün takımlarımıza başarılar dileriz. 
ASKF


 

Yorumlar

  • Suavi Taşkın
    18.09.2022 Pazar 06:17 tarihinde yazıldı

    Yeni sezon herkese hayırlı uğurlu olsun.

Yorum bırakın

© Muğla ASKF-2022 Tüm Hakları Saklıdır.
Tasarım