ORTAKENT YAHŞİ GENÇLİKSPOR U-11 TAKIMI İL BİRİNCİSİ OLDU

ORTAKENT YAHŞİ GENÇLİKSPOR U-11 TAKIMI İL BİRİNCİSİ OLDU

2021-2022 Futbol sezonu; U-11 Ligi Miniminikler şenliğine 2’si 6’lı, 3’ü 8’li, 1’ide 5’li olmak üzere 6 grupta toplam 41 takımın katılımı ile yapılmış ve 23 Nisan 2022 tarihinde başlayan bu kategoride toplamda 254 müsabaka oynatılmıştır.

Gruplarında 1. olan toplam 6 takım 2.tura yükselmiş, çeyrek, yarı  ve final müsabakaları tek maç ve eleme sistemiyle oynatılmıştır. Buna göre final müsabakaları;

3.lük maçı;   

 KÖYCEĞİZSPORTİF U-11 / MİLAS GENÇLİKSPOR U-11                  3-3  (Penaltılarla 5-4)

Şampiyonluk maçı;

ORTAKENT YAHŞİ GENÇ.SPOR U-11 YATAĞAN SPORTİF          1-1  (Penaltılarla 3-0)

Buna göre;

İl Birincisi  ORTAKENT YAHŞİ GENÇ.SPOR U-11

 İl İkincisi    YATAĞANSPORTİF U-11

 İl Üçüncüsü  KÖYCEĞİZ SPORTİF U-11

 İl Dördüncüsü  MİLAS GENÇLİKSPOR U-11 takımları olmuştur.

Müsabakalar sonunda final oynayan takımların sporcularına madalya, İl birincisi olan Ortakent Yahşi Genç.spor  U-11 takımına da kupa verildi.

Takımların madalya ve kupalarını; Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı ve Federasyon Başkanımız Mehmet TOP,  Futbol İl Temsilcimiz Ali KARAKAYA, TÜFAD Genel Merkez Genel Sekreteri ve Muğla Şube Başkanı Alaaddin NAGANLU ve TÜFAD Muğla Şube Başkan Yardımcısı Mehmet GÖRGÜLÜ tarafından verildi.

U-11 Miniminikler şenliği müsabakalarına katılan bütün takımlarımızın başta Kulüp Başkanlarını ve Yönetim Kurulu üyeleri  olmak üzere teknik ekiplerini, futbolcularını ve emeği geçenleri yürekten kutlar, başarılarının devamını dileriz.

ASKF

Yorumlar

Yorum bırakın

© Muğla ASKF-2023 Tüm Hakları Saklıdır.
Bu site Projesi Kapsamında Tarafından Tasarlanmıştır