AMATÖR SPOR HAFTASI ETKİNLİKLERİ VE ÖDÜL TÖRENİ BÜYÜK BİR COŞKUYLA YAPILDI

AMATÖR SPOR HAFTASI ETKİNLİKLERİ VE ÖDÜL TÖRENİ BÜYÜK BİR COŞKUYLA YAPILDI

Amatör Spor haftası; 03.10.2022 tarihinde Atatürk Anıtına çelenk sunma töreninden sonrs kortej yürüyüşü ile başladı  Amatör Spor Haftası hafta içerisinde yapılan çeşitli spor etkinlikleri ile devametti. 7 takımın katıldığı U12 futbol şenliği yapıldı, "spor enleri" ile sporda başarılı sporcuların ve takımların katıldığı ödül töreni ise Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz ve Federasyonumuz iş birliği ile 10.10.2022 Pazartesi günü Muğla Sıtkı Koçman Üniversitei Atatürk Kültür Merkezi A Salonunda yapıldı.
Saygı duruşu ve istiklal marşı ile başlayan törende TASKK Genel Başkan Yardımcısı ve Muğla ASKF Başkanı Mehmet TOP, İl Milli Eğitim Müdürü Emre ÇAY, Gençlik ve Spor İl Müdürü Musa Kazım AÇIKBAŞ, Muğla Milletvekili Mehmet Yavuz DEMİR ve Muğla Valisi Orhan TAVLI'nın günün anlam ve önemine belirten konuşmalarından sonra ödl törenine geçildi.Törende Amatör Spor'a yaptıkları katkı ve destekler nedeniyle Muğla Valisi Orhan TAVLI'ya Federasyon Başkanımız Mehmet TOP, Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Musa Kazım AÇIKBAŞ'a da Genel Sekreterimiz Mustafa YANDIK taafından Federasyonumuz adına plaket takdim edildi.
Uluslar arası düzeyde ilimizi temsil eden; Avrupada, Dünya yarışlarında ve Olimpiyatlrda derece yapmış 33 sporcu, bunların haricinde milli takımlara çağrılmış 98 sporcu ve Ulusal bazda derece yapmış 345 sporcu olmak üzere 34 branşda toplam 476 sporcuya başarı belgeleri ile ödülleri, futbolda da 2019-2020 sezonuna şampiyon olmuşt 15 takım ile 2021-2022 sezonunda gruplarında şampiyon olmuş 36 takım olamk üzere toplam 51 takıma kupa verildi. 
Törene Muğla Valisi Orhan TAVLI, Muğla Milletvekili Mehmet Yavuz DEMİR, Vali Yardımcısı İsmail SOYKAN, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Ali GEMALMAZ, İl Emniyet Müdürü Süleyman Suvat DİLBEROĞLU, Menteşe Beledeiye Başkanı Bahattin GÜMÜŞ, Gençlik ve Spor İl Müdürü Musa Kazım AÇIKBAŞ, İl Milli Eğitim Müdürü Emre ÇAY, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektör Yardımcıcsı Prof. Dr. Ali AKAR, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Özcan SAYGIN, AK Parti İl Başkanı Kadem METE, İl Müftüsü Yaşar ÇAPÇI, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Osman TOPRAKÇI, İl Sağlık Müdürü Dr.Ali Burak MÜLAYİM, İl Sanayi ve Teknoloji Müdürü Muzaffer AKGÜL, MUğla Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Özgür AKDAĞ, TASKK Genel Başkan Yardımcısı ve Muğla ASKF Başkanı Mehmet TOP, TÜFAD Genel Merkez Genel Sekreteri ve Muğla Şube Başkanı Alaaddin NAGANLU, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürleri, Muğla Büyükşehir Belediyesi Spor Şube Müdürü, ASKF yöneticileri, birçok branşın İl Temsilcisi,antrenörler, Kulüp Başkan ve Yöneticileri sporcu velileri basın ve yayın kruluşlarının yetkilileri ölmak üzrer yaklaşık 1.000 kişinin katıldığı çok görkemli bir ödül töreni yapıldı.
Ödül alan bütün sporcu ve takımları kutlar, ödül törenimize katılanlarada amatörler adına teşekkür ederiz. 

ÖDÜL TÖRENİ VİDEOMUZ İÇİN TIKLAYIN

ASKF
 

Yorumlar

Yorum bırakın

© Muğla ASKF-2023 Tüm Hakları Saklıdır.
Bu site Projesi Kapsamında Tarafından Tasarlanmıştır