YÖNETİM KURULUMUZ BÜYÜK ŞEHİR BELEDİYE BAŞKANIMIZ DR.OSMAN GÜRÜN'Ü MAKAMINDA ZİYARET ETTİ

YÖNETİM KURULUMUZ BÜYÜK ŞEHİR BELEDİYE BAŞKANIMIZ DR.OSMAN GÜRÜN'Ü MAKAMINDA ZİYARET ETTİ

Federasyonumuz Yönetim Kurulu 28.10.2022 tarihinde Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Osman GÜRÜN'ü makamında ziyaret etti.
 Ziyarette Federasyon Başkanımız Mehmet TOP Federasyonumuz çalışmaları hakkında bilgi sundu, Büyükşehir Belediye  Başkanımıza  amatörlerin sorunlarının çözümü için Federasyonumuzla işbirliği yapılmasını ayrıca kapanan Beldelerdeki spor kulüplerinin faaliyetlerine devamı için Büyükşehir Belediyesinin yardım ve desteklerinin artırılmasını talep etti.
Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman GÜRÜN'de ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getirdikten sonra Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı ile birlikte  Büyükşehir Belediyesi olarak İlimizde bütün branşların daha aktif hale gelebilmesi için gerekli çalışmaları ve yardımları yapacaklarını söyledi. 
Amatör Spor Kulüplerine geçtiğimiz sezonlarda Büyük Şehir Belediyemizce yapılan yardım ve destekler nedeniyle federasyonumuz Başkanı Mehmet TOP tarafından Muğla Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Osman GÜRÜN'e plaket sundu.
Ziyarette  Muğla Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Özgür AKDAĞ, TASKK Genel Başkan Yardımcısı ve Federasyon Başkanımız Mehmet TOP, Genel Sekreterimiz Mustafa YANDIK,   Başkan Vekili Sayim KESKİN, Başkan Yardımcımız Ersin KÖKSAL, Mali Sekreterimiz ve Futbol İl Temsilcisi Ali KARAKAYA, Tesisler Sekreteri Şahin KIRKAN, Örgütlenme Sekreteri Nail KIZIL, Halkla İlişkiler Sekreteri Süleyman BOZYER  ile Federasyonumuz Profesyonel personeli Buket SOLAK hazır bulundular.
ASKF

Yorumlar

Yorum bırakın

© Muğla ASKF-2023 Tüm Hakları Saklıdır.
Bu site Projesi Kapsamında Tarafından Tasarlanmıştır