YATAĞAN SPORTİF U-11 İL BİRİNCİSİ OLDU

YATAĞAN SPORTİF U-11 İL BİRİNCİSİ OLDU

2023-2024 Futbol sezonu; U-11 Ligi 8 grupta toplam 62 takımın katılımı ile yapılmış ve 02 Mart 2024 tarihinde başlayan bu kategoride toplamda 430 müsabaka oynatılmıştır.

Gruplarında 1.  olan toplam 8 takım çeyrek finale yükselmiş, çeyrek, yarı  ve final müsabakaları tek maç ve eleme sistemiyle oynatılmıştır. Buna göre final müsabakaları;

3.lük maçı; 
ORTAKENT YAHŞİ GENÇ.SPOR - MARMARİS BLD.SPOR   1-0
Final Maçı:
FETHİYE 1923 SPOR - YATAĞAN SPORTİF    1-5

Buna göre;

İl Birincisi YATAĞANSPORTİF U-11

 İl İkincisi    FETHİYE 1923 SPOR U-11

 İl Üçüncüsü  ORTAKENT YAHŞİ GENÇ.SPOR U-11

 İl Dördüncüsü  MARMARİS BLD.SPOR U-11 takımları olmuştur.

Müsabakalar sonunda  dereceye giren takımlara kupa verildi. Sporculara ise madalya takıldı.

Takımların madalya ve kupalarını;  Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı, TFF Amatör  İşler Kurul üyesi ve Federasyon Başkanımız Mehmet TOP,   Yatağan Belediye Başkanı Mesut GÜNAY, Ula Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Yağmur KÜÇÜK,  TÜFAD Genel Merkez Genel Sekreteri ve Muğla Şube Başkanı Alaaddin NAGANLU,  ASKF Genel Sekreteri Mustafa YANDIK, ASKF Sosyal İşler Sekreteri Memiş Alper YILDIRIM, TÜFAD Şube Başkan Yardımcısı Mehmet GÖRGÜLÜ verdi.

U-13 Ligi müsabakalarına katılan bütün takımlarımızın başta Kulüp Başkanlarını ve Yönetim Kurulu üyeleri  olmak üzere teknik ekiplerini, futbolcularını ve emeği geçenleri yürekten kutlar, başarılarının devamını dileriz.

Yorumlar

Yorum bırakın

© Muğla ASKF-2024 Tüm Hakları Saklıdır.
Bu site Projesi Kapsamında Tarafından Tasarlanmıştır