VALİLİK KUPASI FUTBOL TURNUVASI B KATEGORİSİNİN (40YAŞ ÜSTÜ) ŞAMPİYONU MENTEŞE MASTERLER OLDU

VALİLİK KUPASI FUTBOL TURNUVASI B KATEGORİSİNİN (40YAŞ ÜSTÜ) ŞAMPİYONU MENTEŞE MASTERLER OLDU

28.si düzenlenen Valilik Kupası Futbol Turnuvasının B Kategorisi (40 Yaş Üstü) 20.05.2024  tarihinde oynanan müsabakalar ile son buldu. Müsabaka sonuçlarına göre Menteşe Masterler 2024 Yılı Valilik Kupası B Kategorisi (40 Yaş Üstü) şampiyonu oldu.
Turnuvada Şampiyon olan  Menteşe Masterler Kupasını Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı ve Federasyon Başkanımız Mehmet TOP'un elinden alırken, ikinci olan Halikarnas Masterler kupasını ise ASKF Genel Sekreterimiz Mustafa YANDIK ve Futbol İl Temsilcimiz Ali KARAKAYA verdi.Takımların madalyaları ise  final müsabakalarını izleyen protokol üyeleri ve Tertip Kurulu üyeleri tarafından takıldı. 
Turnuvayı Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı ve Federasyon Başkanımız Mehmet TOP,   ASKF Genel Sekreteri Mustafa YANDIK, Futbol İl Temsilcisi ve ASKF Mali Sekreteri  Ali KARAKAYA,  TÜFAD  Şube Başkan Yardımcısı Mehmet GÖRGÜLÜ, TÜFAD Şubesi Yönetim Kurulu üyesi Arseven KAVAK ve çok sayıda sporsever müsabakayı izledi.
Turnuvamıza katılan bütün takımlara, sporculara ve turnuvada emeği geçen katkısı olan herkese teşekkür ederiz.
MUĞLA ASKF
 

Yorumlar

Yorum bırakın

© Muğla ASKF-2024 Tüm Hakları Saklıdır.
Bu site Projesi Kapsamında Tarafından Tasarlanmıştır