TRANSFER YAPACAK KULÜPLERE ÇOK ÖNEMLİ DUYURU

TRANSFER YAPACAK KULÜPLERE ÇOK ÖNEMLİ DUYURU

2022-2023 sezonu 2. transfer ve tescil döneminin 15 şubat 2023 çarşamba günü (yarın) sona ereceği bilinmektedir.
Ülkemizde meydana gelen deprem felekati sonrasında bölgesel amatör lig ve yerel amatör liglerde çok sayıda müsabakada kaydırma ve ertelemeler olduğu ve adı geçen liglerde sezon başında ilan edilen müsabaka bitirme tarihlerinde gecikmeler olacağı dikkate alınarak, amatör lisans 2.transfer ve tescil dönemi 24 Mart 2023 Cuma günü mesai bitimine kadar uzatılmıştır.

Ayrıca FIFA’nın kuralları uyarınca, 2022 - 2023 futbol sezonunda uluslararası (yurtdışı) amatör futbolcu ikinci transfer ve tescil 2.dönemi son tarihi 15.02.2023 Çarşamba (yarın) günü itibari ile sonlandırılacaktır.

Toplantılarda da açıklandığı gibi transfer işlemleri Federasyonumuz aracılığı ile TFF İzmir Bölge Müdürlüğü tarafından yapılmaktadır. TFF İzmir Bölge Müdürlüğüne Muğla İli ile birlikte İzmir, Aydın, Denizli, Manisa ve Uşak İlleri de bağlıdır. Bu nedenle Muğla’nın transfer günü Çarşamba günleri olarak belirlenmiştir. Lisanların Çarşamba günleri İzmir’e götürülebilmesi için lisans evraklarının eksiksiz bir şekilde  Salı günleri saat 16.00’ya kadar Federasyonumuza teslimi gerekmektedir. Bu nedenle, kulüplerimizin herhangi bir mağduriyete uğramaması için transfer yapacakları futbolculara ait lisans evraklarını eksiksiz bir şekilde  Federasyonumuza teslim etmelerini önemle duyururuz. 
ASKF      

 

Yorumlar

Yorum bırakın

© Muğla ASKF-2024 Tüm Hakları Saklıdır.
Bu site Projesi Kapsamında Tarafından Tasarlanmıştır