SPORUN ENLERİ ÖDÜL TÖRENİ BÜYÜK BİR COŞKUYLA YAPILDI

SPORUN ENLERİ ÖDÜL TÖRENİ BÜYÜK BİR COŞKUYLA YAPILDI

Çeşitli spor etkinlikleri ve kortej yürüyüşü ile 09.10.2023 tarihinde başlayan Amatör Spor Haftası hafta içerisinde yapılan  spor etkinlikleri ile devam etti.  Sporun Enleri ile sporda başarılı sporcuların ve takımların katıldığı ödül töreni ise Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz ve Federasyonumuz iş birliği ile 30.10.2023 Pazartesi günü Muğla Sıtkı Koçman Üniversitei Atatürk Kültür Merkezi A Salonunda yapıldı.
Saygı duruşu ve istiklal marşı ile başlayan törende TASKK Genel Başkan Yardımcısı ve Muğla ASKF Başkanı Mehmet TOP, İl Milli Eğitim Müdürü Emre ÇAY, Gençlik ve Spor İl Müdürü Musa Kazım AÇIKBAŞ ve Muğla Valisi İdris AKBIYIK'ın günün anlam ve önemine belirten konuşmalarından sonra ödöl törenine geçildi.
Uluslar arası düzeyde ilimizi temsil eden; Avrupada, Dünya yarışlarında ve Olimpiyatlrda derece yapmış  sporcular,  milli takımlara çağrılmış  sporcular ve Ulusal bazda derece yapmış sporcular olamk üzere 40 branşda toplam 385  sporcuya başarı belgeleri ile ödülleri, futbolda da 2022-2023 sezonunda gruplarında şampiyon olmuş  53 takıma kupaları verildi. 
Törene Muğla Valisi İdris AKBIYIK, Muğla Milletvekilleri Gizem ÖZCAN ile Süreyya Öneş DERİCİ, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Cumhur UZUN, Vali Yardımcısı Murat KAHRAMAN, Menteşe Beledeiye Başkanı Bahattin GÜMÜŞ, AK Parti İl Başkanı Av.Gültekin AKÇA, Gençlik ve Spor İl Müdürü Musa Kazım AÇIKBAŞ, İl Milli Eğitim Müdürü Emre ÇAY,  Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Özcan SAYGIN,  Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Osman TOPRAKÇI, Doğal Kaynaklar, Ruhsat ve Kültür Varlıkları Müdürü Ali Haydar İSTEMİHAN, İl Müftüsü Yaşar ÇAPÇI, Muğla Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Özgür AKDAĞ,   TASKK Genel Başkan Yardımcısı ve Muğla ASKF Başkanı Mehmet TOPTÜFAD Genel Merkez Genel Sekreteri ve Muğla Şube Başkanı Alaaddin NAGANLU, AK Parti Menteşe İlçe Başkanı Mustafa ALGAN, Sanayi ve Ticaret Odası Meclis Başkanı Koray ÖZCAN, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü İlçe ve Şube Müdürleri, Muğla Büyükşehir Belediyesi Spor Şube Müdürü, ASKF yöneticileri, birçok branşın İl Temsilcisi,antrenörler, Kulüp Başkan ve Yöneticileri sporcu velileri basın ve yayın kruluşlarının yetkilileri ölmak üzrer yaklaşık 1.500 kişinin katıldığı çok görkemli bir ödül töreni yapıldı.
Ödül alan bütün sporcu ve takımları kutlar, ödül törenimize katılanlarada amatörler adına teşekkür ederiz. 
ASKF

Yorumlar

Yorum bırakın

© Muğla ASKF-2024 Tüm Hakları Saklıdır.
Bu site Projesi Kapsamında Tarafından Tasarlanmıştır