FETHİYESPOR U-13 İL BİRİNCİSİ

FETHİYESPOR U-13 İL BİRİNCİSİ

2023-2024 Futbol sezonu; U-13 Ligi 8 grupta toplam 54 takımın katılımı ile yapılmış ve 17 Şubat 2024 tarihinde başlayan bu kategoride toplamda 322 müsabaka oynatılmıştır.

Gruplarında 1.  olan toplam 8 takım çeyrek finale yükselmiş, çeyrek, yarı  ve final müsabakaları tek maç ve eleme sistemiyle oynatılmıştır. Buna göre final müsabakaları;

3.lük maçı; 
YATAĞANSPORTİF - MARMARİS BLD.SPOR   3-2
Final Maçı:
FETHİYESPOR - DALAMAN ATLETİKSPOR     3-1

Buna göre;

İl Birincisi FETHİYESPOR U-13

 İl İkincisi    DALAMAN ATLETİKSPOR U-13

 İl Üçüncüsü  YATAĞAN SPORTİF U-13

 İl Dördüncüsü  MARMARİS BLD.SPOR U-13 takımları olmuştur.

Müsabakalar sonunda  dereceye giren takımlara kupa verildi. Sporculara ise madalya takıldı.

Takımların madalya ve kupalarını; Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı, TFF Amatör  İşler Kurul üyesi ve Federasyon Başkanımız Mehmet TOP,   ASKF Genel Sekreteri Mustafa YANDIK,  ASKF Başkan Yardımcısı Efdal BERK, ASKF Mali Sekreteri ve Futbol İl Temsilcisi Ali KARAKAYA, TÜFAD Şube Başkan Yardımcısı Mehmet GÖRGÜLÜ, TF Saha Komiserleri Derneği  Genel Merkez Başkan Yardımcısı ve Muğla Şube Başkanı Ümit Sefa GİRGİN  verdi.

U-13 Ligi müsabakalarına katılan bütün takımlarımızın başta Kulüp Başkanlarını ve Yönetim Kurulu üyeleri  olmak üzere teknik ekiplerini, futbolcularını ve emeği geçenleri yürekten kutlar, başarılarının devamını dileriz.

ASKF

Yorumlar

Yorum bırakın

© Muğla ASKF-2024 Tüm Hakları Saklıdır.
Bu site Projesi Kapsamında Tarafından Tasarlanmıştır