AKP MUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI Prof.Dr.AYDIN AYAYDIN FEDERASYONUMUZU ZİYARET ETTİ

AKP MUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI Prof.Dr.AYDIN AYAYDIN FEDERASYONUMUZU ZİYARET ETTİ

AKP Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı  Sayın Prof.Dr. Aydın AYAYDIN 20.03.2024 tarihinde Federasyonumuzu ziyaret etti.
Ziyarette TASKK Genel Başkan Yardımcısı ve  Federasyon Başkanımız Mehmet TOP,  Genel Sekreterimiz Mustafa YANDIK, ASKF Başakan Yardımcısı Ersin KÖKSAL,  ASKF  Denetim Kurulu Üyesi Mehmet KOÇAL, Futbol İl Dispilin Kururlu Başkan Vekili Hukukçu Ejnan ÇELİK ile Herkes için Spor kulübü Yöneticisi Ali DURALhazır bulundular. 
Ziyarette Federasyon Başkanımız Mehmet TOP Federasyonumuz çalışmaları hakkında bilgi verdi.
Ayrıca Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Prof.Dr.Aydın AYAYDIN'a  "Federasyonumuzun Belediye Başkan adaylarından talepleri"  başlıklı bir dosya sunarak  seçilmeleri halinde Amataör Spora destek vermeleri talebinde bulundu.
 Başkan adayıda Federasyonumuzun başarılı çalışmalarını yakınen takip ettiklerini ve seçilmeleri halinde spor ile ilgili her türlü çalışmada spor kulüplerinin üst kuruluşu ve bir sivil toplum kuruluşu olan ASKF yetkilileri ile görüş alişverişi içinde olacaklarını ve spor kulüplerine başta tesis olmak üzere her türlü desteği vereceklerini söylediler.
AKP Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı  Sayın Prof.Dr.Aydın AYAYDIN'a  çalışmalarında başarılar dileriz.
  ASKF

Yorumlar

Yorum bırakın

© Muğla ASKF-2024 Tüm Hakları Saklıdır.
Bu site Projesi Kapsamında Tarafından Tasarlanmıştır