AK PARTİ MENTEŞE BELEDİYE BAŞKAN ADAYI FEDERASYONUMUZU ZİYARET ETTİ

AK PARTİ MENTEŞE BELEDİYE BAŞKAN ADAYI FEDERASYONUMUZU ZİYARET ETTİ

AK Parti  Menteşe  Belediyesi Başkan  adayı Sayın Op.Dr.Şadi BALLI ve ekibi  27.03.2024 tarihinde Federasyonumuzu ziyaret etti.
Ziyarette TASKK Genel Başkan Yardımcısı ve  Federasyon Başkanımız Mehmet TOP, Genel Sekreterimiz Mustafa YANDIK, Mali Sekreterimiz ve Futbol İl Temsilcisi Ali KARAKAYA, ASKF  Denetim Kurulu Üyesi Mehmet KOÇAL ve  Futbol İl Dispilin Kururlu Başkan Vekili Hukukçu Ejnan ÇELİK hazır bulundular. 
Ziyarette Federasyon Başkanımız Mehmet TOP Federasyonumuz çalışmaları hakkında bilgi verdi ve Federasyonumuzun Belediye Başkan adaylarından talepleri başlıklı bir dosya sunarak seçilmeleri halinde Amataör Spora destek vermeleri talebinde bulundu.
AKP Menteşe Belediye Başkan adayı Op.Dr.Şadi BALLI 'da; seçilmeleri halinde Federasyonumuz yetkilileri ile iş birliği içerisinde amatör spora ellerinde gelecek her türlü maddi ve manevi desteği vereceklerini söyledi.
Federasyonumuza yaptıkları ziyaret nedeniyle Sayın Op.Dr.Şadi BALLI 'ya teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dileriz.
MUĞLA ASKF

Yorumlar

Yorum bırakın

© Muğla ASKF-2024 Tüm Hakları Saklıdır.
Bu site Projesi Kapsamında Tarafından Tasarlanmıştır