26. BAŞKANLAR KURULU TOPLANTISI YAPILDI

26. BAŞKANLAR KURULU TOPLANTISI YAPILDI

Federasyonumuz 26.Başkanlar Kurulu toplantısı  09 Ağustos 2023 Çarşamba günü saat 15.00'de Federasyonumuz Toplantı Salonunda yapıldı. Muğla Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı Gençlik ve Spor Şube Müdürü Fuat TOKALAŞ, TF Saha Komiserleri Derneği Genel Başkan Yardımcısı ve Muğla Şb. Başkanı Ümit Sefa GİRGİN, TÜFAD  Muğla Şubesi Başkanı Yardımcısı Mehmet GÖRGÜLÜ,  Federasyonumuz Yönetim, Denetim, Disiplin, Onur Kurulu üyeleri ile Federasyonumuz İlçe Temsilcileri ve çok sayıda spor kulübümüz Başkan ve yöneticileri  katıldı.  TASKK Genel Başkan Yardımcısı ve Federasyon Başkanımız Mehmet TOP'un açılış konuşmasından sonra  hazırlanan sunum ile  Federasyonumuzun bir yıl içersin de yaptığı çalışmaları anlatmasından sonra yeni sezonda talimatlar da meydana gelen değişiklik ve yenilikler anlatılarak Lisans işlemleri hakkında kulüplerimiz bilgilendirildi.
Ayrıca; Süper Amatör Küme, 1.Amatör Küme ve Alt Yapı liglerinin Tertip Komitelerine Kulüplerimizce seçilmesi gereken 3'er üyenin seçimi yapıldı.
Buna göre; 
Süper Amatör Küme Tertip Kuruluna: 
Ersin KÖKSAL (Dr.Alp Milasspor )
Şahin KIRKAN (Düğerek Güneşspor )
Hüseyin UÇAR (Ortaköyspor)
1.Amatör Küme Tertip Kuruluna:
 Selçuk YILMAZ (Datça Bld.spor )
Semih KUYUCU (Milas Dörtyol Genç.spor ) 
İbrahim ÇOLAK ( Yerkesikspor )
Alt Yapı Ligleri Tertip Kuruluna: 
Hüseyin ÇELEBİ (Saburhane Gençspor)
Tanju ÇAKICI (Gündoğanspor )
Adem KORKMAZ (Muğlaspor)
1. dönem başlayacak olan ( Süper Amatör, 1.Amatör, U-16, U-14 ve U-12 ile daha sonra başlayacak olan U-18 liglerine) liglerin tarihleri  kulüplerin lige katılım başvurularının tamamlanmasından sonra ilgili tertip kurullarınca belirlencektir.
 Çok başarılı ve verimli geçen toplantımıza katılanlara ve emeği geçenlere teşekkür ederiz. 
ASKF

Yorumlar

Yorum bırakın

© Muğla ASKF-2024 Tüm Hakları Saklıdır.
Bu site Projesi Kapsamında Tarafından Tasarlanmıştır