25. BAŞKANLAR KURULU TOPLANTISI YAPILDI

25. BAŞKANLAR KURULU TOPLANTISI YAPILDI

Federasyonumuz 25.Başkanlar Kurulu toplantısı 24 Ağustos 2022 Çarşamba günü saat 15.00'de Federasyonumuz Toplantı Salonunda yapıldı. Toplantıya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Serkan PAÇALI,  Menteşe Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Yavuz KARAHASANOĞLU, Muğla Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı Gençlik ve Spor Şube Müdürü Fuat TOKALAŞ, TÜFAD Genel Merkez Genel Sekreteri ve Muğla Şubesi Başkanı Alaaddin NAGANLU,  İl Hakem Kurulu Başkan vekili Ali ŞALK,  TF Saha Komiserleri Derneği Genel Başkan Yardımcısı ve Muğla Şb. Başkanı Ümit Sefa GİRGİN, Federasyonumuz Yönetim, Denetim, Disiplin, Onur Kurulu üyeleri ile Federasyonumuz İlçe Temsilcileri ve çok sayıda spor kulübümüz Başkan ve yöneticileri ile Basın ve Yayın Kuruluşu katıldı. Federasyon Başkanımız Mehmet TOP’un açılış konuşmasından sonra konuklar konuşmalarını yaptı. Ayrıca,  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Sicil lisans birimi spor eğitim uzmanı Özkan AKYÜZ  Spor Kulüpleri ve Spor Federasyonları kanunu ile Spor Kulüpleri ve Spor Anonim şirketleri Tescil Yönetmeliği hakkında kulüplerimizi bilgilendirdi. Daha sonra hazırlanan sunum TASKK Genel Başkan Yardımcısı ve Federasyon Başkanı Mehmet TOP  tarafından sunuldu ve Federasyonumuzun bir yıl içersin de yaptığı çalışmaları anlatmasından sonra yeni sezonda talimatlar da meydana gelen değişiklik ve yenilikler anlatılarak Lisans işlemleri hakkında kulüplerimiz bilgilendirildi.
Ayrıca; Futbol İl temsilcisi seçimi yapılarak 2 yıllığına   Ali KARAKAYA yeniden Futbol İl Temsilcisi seçilmiştir. Süper Amatör Küme, 1.Amatör Küme ve Alt Yapı liglerinin Tertip Komitelerine Kulüplerimizce seçilmesi gereken 3'er üyenin seçimi yapıldı.
Buna göre; 
Süper Amatör Küme Tertip Kuruluna: 
Özkan KALKAN ( Ortaca Bld.spor )
Mustafa KOCATEPE (Karaçulhaspor)
Şahin KIRKAN (Düğerek Güneşspor ) 
1.Amatör Küme Tertip Kuruluna:
 Neşet PALU (Muğla İdmanyurduspor)
Sercan ÇETİN (Bodrum Turkuazpor)
Hüseyin SERİM (Menteşe Yerküpe Beşpınarspor) 
Alt Yapı Ligleri Tertip Kuruluna: 
Tanju ÇAKICI (Gündoğanspor )
İlker TÜRK (Muğlaspor)
Murat KARA (Bayırspor)
1. dönem başlayacak olan ( Süper Amatör, 1.Amatör, U-16, U-14 ve U-12 ile daha sonra başlayacak olan U-18 liglerine) liglerin tarihleri  ilgili lkulüplerin lige katılım başvurularının tamamlanmasından sonra ilgili tertip kurullarınca belirlencektir.
 Çok başarılı ve verimli geçen toplantımıza katılanlara ve emeği geçenlere teşekkür ederiz. 
ASKF

Yorumlar

Yorum bırakın

© Muğla ASKF-2023 Tüm Hakları Saklıdır.
Bu site Projesi Kapsamında Tarafından Tasarlanmıştır